Kariera w INDIGO
Szukamy pozytywnych, kreatywnych, zaangażowanych i odpowiedzialnych ludzi, którzy razem z nami chcą wspierać edukacje dzieci.
Prowadzenie zajęć z arytmetyki mentalnej

Miejsce pracy: online lub stacjonarnie w placówce na rondzie ONZ w Warszawie

Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć, kontrakt z rodzicami, uzupełnianie podstawowej dokumentacji

Wymagania: bardzo dobry język polski w mowie i piśmie, doświadczenie w pracy z dziećmi, Komunikatywność

Zapewniamy: szkolenia i kompleksowe przygotowanie do prowadzenia zajęć

Wymiar godzinowy: od 15h/tydzień, dostępność od godziny 16:00
Prace biurowe

Miejsce pracy: ul. Ptasia w Warszawie

Zakres obowiązków: kontakt z klientem mailowo oraz przez media społecznościowe, obsługa sklepu internetowego

Wymagania: bardzo dobry język polski w mowie i piśmie, podstawowa umiejętność obsługi komputera

Wymiar godzinowy: 160h miesięcznie
Telefoniczna obsługa klienta

Zakres obowiązków: udzielanie informacji oraz zapisywanie klientów na zajęcia

Wymagania: komunikatywność, bardzo dobry język polski w mowie i piśmie

Kim jesteśmy?
Jesteśmy Indigo Mental Club Polska, a z naszego programu korzysta już kilka tysięcy dzieci. Prowadzimy zajęcia online oraz korzystamy z platformy, na której dzieci rozwiązują codzienne zadania by ćwiczyć swój mózg. Jesteśmy ponad 60 osobowym zespołem, który dzięki współpracy, kreatywności i zdolności do wspólnego działania osiąga wspólne cele. Jesteśmy podekscytowani przyszłością i naszym rozwojem. Wspólnie tworzymy zaangażowaną społeczność, w której każdy jest ważny. Pracujemy w centrum Warszawy, Łodzi lub hybrydowo. Szkolimy się i wzajemnie wspieramy.
Misja firmy
„Porównywanie dzieci między sobą jest jak porównywanie różnych gatunków drzew. Każde z nich kwitnie, kiedy jest jego pora." – nie znamy autora tych słów. Ale są nam bliskie. I wierzymy, że nauczyciele, trenerzy, mentorzy, edukatorzy to niezastąpieni ogrodnicy, którzy wspierają dziecko w jego ciągłym wzroście. I to jest nasza misja. Dziecko ma naturalną chęć do uczenia się, ma nieograniczony potencjał – a my go pielęgnujemy. W jaki sposób? Dzięki skutecznym narzędziom opartym o techniki ćwiczenia pamięci oraz arytmetykę mentalną. To metoda, która kompleksowo, ale też indywidualnie wspiera rozwój dziecka – niezależnie od tego czy chce grać na skrzypcach, liczyć niczym kalkulator czy mieć super oceny. Wspieramy rozwój jego mózgu, motorykę małą, szybkość reakcji, szybkość zapamiętywania i uczenia się. Marzymy, by każde dziecko miało dostęp do dobrej edukacji i wierzyło w siebie. To też jedno z Twoich marzeń? Jeśli tak – dołącz do nas!
W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu mailowego
kariera.indigo@gmail.com
W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Indigo Mental Club Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-138, ul. Ptasia 4a, zgodnie z ustawą z dnia 29