INDIGO-2024 NEWS

Newsletter: Zadanie 1

Na czym polega newsletter?

Newsletter to wiadomości, które rodzice naszych uczniów dostają co jakiś czas na maila i będą również udostępniane w zakładce “Indigo News”. Dotyczą najważniejszych wiadomości z życia INDIGO, czyli zbliżające się olimpiady, relacje z wydarzeń, nasze sukcesy i wszystko co nie może was ominąć!

Tu również pojawiają się listy związane z organizacją najważniejszego wydarzenia w tym roku, czyli Ogólnopolskiej Olimpiady Stacjonarnej INDIGO! Listy wprowadzają w tematykę starożytnej Japonii. Dzięki nim odkryjecie historię, a przy okazji poznacie kulturę, w której swoje początki miała arytmetyka mentalna. Przy okazji przekażemy Wam dodatkowe zadania, których wyniki poznamy na Olimpiadzie, a już w treści wiadomości możecie znaleźć pierwsze ukryte wskazówki.
Brak adresata, nadawcy i daty

Melduję że podejmujemy wszelkie działania aby znaleźć TO miejsce. AI prześledziło mapy i kroniki, drony skanują teren nad Osaką, używamy laserów do wykrywania drgań ziemi, będziemy szukać dalej. Gdy je znajdziemy, wszystko wydarzy się bardzo szybko!