Olimpiada z arytmetyki mentalnej!
OgólnopolskA
1 czerwca
Dla dzieci od 5 do 15 r. ż.
Już od poziomu jedności aż do mnożenia
Rancho pod bocianem
ul. Nadarzyńska 15,
05-555 Przypki (koło Tarczyna)
Oficjalne otwarcie: 10:00
Harmonogram
Dla kogo?
Gdzie?
O której?
Kiedy?
399 zł
Podstawowy pakiet (1+1)

+50 zł
Dodatkowa osoba dorosła

Więcej
Cena?
MOMENTS OF 2023
MOMENTS OF 2022
MOMENTS OF 2021
MOMENTS OF 2020
MOMENTS OF 2021
MOMENTS OF 2022
2023
Olimpiady
INDIGO w liczbach
To już 3. edycja naszej ogólnopolskiej olimpiady stacjonarnej! Ostatnie wydarzenie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania, a w tym roku sięgamy po jeszcze więcej!

To prawdziwe święto całej INDIGO FAMILY! Wydarzeniu towarzyszy masa atrakcji i wspólnej zabawy. W końcu możemy się spotkać, przytulić i pogratulować Wam za ciężką pracę, jaką wkłada każdy z was w swój rozwój.
2
32
1500+
Zakończone edycje
Zdobyci championi
Nasi uczestnicy
Zamykamy rejestrację za:
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Podstawowy pakiet
  • 1 dziecko (zawodnik)
  • 1 opiekun dorosły
  • Udział w olimpiadzie
  • Udział w atrakcjach
399 zł
Rejestracja
Rozszerzenie
  • Dodatkowa osoba dorosła
+50 zł
INDIGO FAMILY
  • Każde dziecko niebędące zawodnikiem olimpiady
  • Udział w atrakcjach
0 zł
NA POCZĄTKU BYŁ
ABAKUS
Gdybyśmy się cofnęli w czasie, zamiast smartfonów czy kalkulatorów, ludzie korzystaliby z abakusa. Dokładnie w taką wyprawę chcemy zabrać was w tym roku…

Pierwsza Cesarzowa z dynastii Soroban, zwołuje do siebie wszystkich obywateli, aby wspólnie celebrować święto potęgi umysłu. Jeszcze przed obchodami święta, każdy uczestnik przygotowuje się do udziału w głównym punkcie ceremonii, czyli w wielkiej olimpiadzie. Wówczas najlepsi z najlepszych zmierzą się, by uzyskać japoński tytuł shishou, czyli mistrza.

Zawodnicy zgłaszać się mogą do 1 maja.
UWAŻAJ! Miejsca są ograniczone.

Pospiesz się i zarejestruj, zanim kwiaty wiśni przekwitną!
Przed olimpiadą trenerzy organizują cotygodniowe spotkania, na których dzieci przygotowują się do udziału w konkursie — uczą się zasad i poprawiają szybkość.
Najczęściej Zadawane Pytania
Najnowsze
zdjęcia

Arytmetyka mentalna to nie tylko liczby, ale przede wszystkim rozwój logicznego myślenia, kreatywności, szybkości i skupienia. Dzięki olimpiadzie uczestnicy mogą sprawdzić jakie umiejętności rozwinęli, poćwiczyć koncentrację i pracę pod presją czasu oraz współzawodnictwo z godnymi im przeciwnikami. To czas by poczuć dumę ze swoich osiągnięć, docenić własną determinację i wysiłek, a także, by zdobyć motywację do dalszego działania.

Nasi uczniowie nawiązują piękne przyjaźnie, a olimpiada to idealny moment na spotkanie swojej grupy i ukochanych trenerów! Poza tym staramy się, by olimpiada przyniosła dzieciom radość, wzmocniła ich pewność siebie i poczucie własnej wartości — każde wydarzenie organizujemy w taki sposób, by mogli spędzić świetny czas, pełen atrakcji i niespodzianek. To zwieńczenie ich dotychczasowej pracy i zachęta do dalszego rozwoju!
Karolina Lubenets, CEO of Indigo Mental Polska