Dziękujemy!
Potwierdziłeś swoją obecność.
Już nie możemy doczekać się wspólnych zajęć! Poniżej znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Gdzie znajdę link na zajęcia?

Link na zajęcia jest w mailu, z którego przekierowano Państwa na tą stronę. Aby się połączyć, trzeba kliknąć przycisk ,,Spotkanie z trenerem". Jeśli nie zadziała - na dole maila jest też link do ręcznego skopiowania w przeglądarkę.
Ile trwają zajęcia?

Lekcja pokazowa trwa około godziny. 45 minut to czas, gdy dzieci aktywnie pracują z trenerem, a ostatnie 15 minut przeznaczone jest na rozmowę z rodzicami, przedstawienie oferty i ewentualne pytania.
Jak się połączyć?

W mailu znajdą Państwo przycisk ,,Spotkanie z trenerem" oraz obrazkową instrukcję podłączenia. Jeśli przycisk nie zadziała, można użyć linku, który znajduje się na dole maila i wkleić go w przeglądarkę lub pobrać aplikację Zoom i po wybraniu opcji ,,Dołącz do spotkania" ręcznie wpisać ID spotkania oraz hasło - one też są na dole maila. Uwaga - Zoom może nie zadziałać, jeśli mają Państwo wyłączoną opcję wyskakujących okien, można to zmienić w ustawieniach przeglądarki.
Skąd pobrać aplikację?

Zależnie od telefonu, aplikację pobieramy ze Sklepu Play (Android) lub AppStore (Apple). W pierwszym przypadku aplikacja to "Simple Soroban", w drugim "Know Abacus". Pobiera się je tak samo jak wszystkie pozostałe, które instalują Państwo na telefonach/tabletach. Aplikacja jest oczywiście bezpłatna.
obecność dziecka razem z rodzicem
kamerka
mikrofon
pobrana aplikacja na telefon z wirtualnym liczydełkiem
Simple Soroban (Android),
Know Abacus (Apple)
Sprawdź czy na pewno to masz

ul. Ptasia 4a, Warszawa, Polska. 00-138
© Indigo Mental Club Polska Sp. z.o.o. - wszelkie prawa zastrzeżone.
NIP: 5272982422; Regulamin & Polityka prywatności